- Привід 4х4
- Потужність 20 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 330 кг
Квадроцикли LINHAI
Товарів: 17- Привід 4х4
- Потужність 33 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 365 кг
- Привід 4х4
- Потужність 19 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 270 кг
- Привід 4х4
- Потужність 40 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 305 кг
- Привід 4х4
- Потужність 40 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 305 кг
- Привід 4х4
- Потужність 33 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 305 кг
- Привід 4х4
- Потужність 33 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 355 кг
- Привід 4х4
- Потужність 40 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 395 кг
- Привід 4х4
- Потужність 41 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 395 кг
- Привід 4х4
- Потужність 90 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 410 кг
- Привід 4х4
- Потужність 21 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 270 кг
- Привід 4х2
- Потужність 16 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Привід 4х2
- Потужність 8 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Привід 4х2
- Потужність 5.4 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Привід 4х4
- Потужність 10.9 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Привід 4х4
- Потужність 33 к.с.
- Кількість циліндрів 2
- Вага 365 кг
- Привід 4х4
- Потужність 44 к.с.
- Кількість циліндрів 2
Квадроцикли LINHAI — це насамперед утилітарна повнопривідна техніка для господарства, полювання, риболовлі і подорожей бездоріжжям. Китайський виробник LINHAI пропонує широкий модельний ряд: від компактних квадроциклів на 275 см³ до літрового VALOR 1000 на 90 к.с., а також задньопривідні моделі для доріг і два електричні утилітарні квадроцикли на 4 і 8 кВт. У каталозі «Борозни» 17 моделей LINHAI, більшість з яких мають рідинне охолодження, інжектор EFI, варіатор зі зниженою передачею і повний привід, а частина — електропідсилювач керма EPS.
На цій сторінці — повна таблиця моделей LINHAI, пояснення серій, коротка характеристика кожної моделі, поради з вибору і відповіді на часті запитання. Сторінка бренду — LINHAI, усі квадроцикли — в каталозі. Консультація — 073 400 90 02.
Усі квадроцикли LINHAI
| Модель | Об'єм, см³ | Потужність, к.с. | Привід | Охолодження | EPS |
|---|---|---|---|---|---|
| LINHAI LH400ATV-D EFI PROMAX | 352 | 20 | 4х4 | рідинне | ні |
| LINHAI LH500ATV-D EFI PROMAX | 493 | 33 | 4х4 | рідинне | ні |
| LINHAI LH300-D PROMAX | 275 | 19 | 4х4 | рідинне | ні |
| LINHAI M565Li EFI | 500 | 40 | 4х4 | рідинне | ні |
| LINHAI M565Li EFI EPS | 500 | 40 | 4х4 | рідинне | так |
| LINHAI VALOR 550 EFI EPS | 500 | 33 | 4х4 | рідинне | так |
| LINHAI LH550ATV-L | 493 | 33 | 4х4 | рідинне | ні |
| LINHAI M650L EFI EPS | 585 | 40 | 4х4 | рідинне | так |
| LINHAI VALOR650 EFI EPS (LANDFORCE 650) | 585 | 41 | 4х4 | рідинне | так |
| LINHAI VALOR 1000 | 976 | 90 | 4х4 | рідинне | так |
| LINHAI F320 | 275 | 21 | 4х4 | рідинне | ні |
| LINHAI Z250 EFI | 198 | 16 | 4х2 | повітряне | ні |
| LINHAI Eyas M200 | 150 | 8 | 4х2 | повітряне | ні |
| LINHAI LH40DA 4 кВт | електро | 5,4 | 4х2 | — | ні |
| LINHAI LH80DA 8 кВт 4×4 | електро | 10,9 | 4х4 | — | ні |
| LINHAI LH550ATV-L EFI | 493 | 33 | 4х4 | рідинне | ні |
| LINHAI VALOR650(S) MUD EFI EPS | 585 | 44 | 4х4 | рідинне | так |
Дані — за інформацією постачальників; повні характеристики — в картці кожної моделі.
Модельний ряд LINHAI: серії і класи
Компактні 4х4 на 275 см³: LH300-D PROMAX і F320
LH300-D PROMAX (19 к.с.) і F320 (21 к.с.) — найкомпактніші повнопривідні LINHAI масою близько 270 кг. Вони підходять для риболовлі, дачі, невеликого господарства і новачків, яким потрібен повний привід без великої маси.
Серія PROMAX: LH400ATV-D і LH500ATV-D
LH400ATV-D EFI PROMAX (352 см³, 20 к.с., 330 кг) і LH500ATV-D EFI PROMAX (493 см³, 33 к.с., 365 кг) — інжекторні утилітарні квадроцикли зі швидкістю до 90 км/год за даними постачальника і колесами 12".
M565Li і VALOR 550
M565Li EFI і M565Li EFI EPS — двигун 500 см³ на 40 к.с., маса 305 кг, бак 14 л; версія EPS має електропідсилювач керма. VALOR 550 EFI EPS — 500 см³, 33 к.с., EPS.
LH550ATV-L і LH550ATV-L EFI
LH550ATV-L — карбюраторна версія з двигуном 493 см³ на 33 к.с., баком 20 л і кліренсом 345 мм. LH550ATV-L EFI — інжекторна двомісна версія з вантажопідйомністю 250 кг, багажниками і лебідкою.
Клас 650: M650L, VALOR650 і VALOR650 MUD
M650L EFI EPS (585 см³, 40 к.с., 395 кг, бак 20 л), VALOR650 EFI EPS (41 к.с., колеса 14") і болотна версія VALOR650(S) MUD EFI EPS на 44 к.с. зі шнорхелями, винесеним радіатором і грязьовими шинами 26".
Флагман VALOR 1000
VALOR 1000 — двигун 976 см³ на 90 к.с., шини 28", бак 20 л, EPS і двомісна посадка. Найпотужніший квадроцикл LINHAI в каталозі.
Задньопривідні Z250 EFI і Eyas M200
Z250 EFI (198 см³, 16 к.с., до 80 км/год) з інжектором і Eyas M200 (150 см³ за даними постачальника, 8 к.с., до 60 км/год) — легкі моделі 4х2 з колесами 10" для прогулянок і ґрунтових доріг.
Електричні LH40DA і LH80DA
LH40DA 4 кВт — задньопривідний електроквадроцикл з режимами L/H і блокуванням заднього диференціала; LH80DA 8 кВт 4х4 — повнопривідний з батареєю LiFePO4. Обидва — до 50 км/год за даними постачальника.
Коротко про кожну модель LINHAI
- LH300-D PROMAX — 275 см³, 19 к.с., повний привід, маса 270 кг, шини 24".
- F320 — 275 см³, 21 к.с., маса 270 кг, передні шини 24×8-12.
- LH400ATV-D EFI PROMAX — 352 см³, 20 к.с., інжектор, 330 кг, до 90 км/год.
- LH500ATV-D EFI PROMAX — 493 см³, 33 к.с., інжектор, 365 кг, до 90 км/год.
- M565Li EFI — 500 см³, 40 к.с., 305 кг, бак 14 л.
- M565Li EFI EPS — те саме, але з електропідсилювачем керма.
- VALOR 550 EFI EPS — 500 см³, 33 к.с., EPS, 305 кг, бак 14 л.
- LH550ATV-L — 493 см³, 33 к.с., карбюратор, бак 20 л, кліренс 345 мм, до 90 км/год.
- LH550ATV-L EFI — інжектор, 33 к.с., 2 місця, 250 кг вантажу, багажники, лебідка.
- M650L EFI EPS — 585 см³, 40 к.с., 395 кг, бак 20 л, EPS.
- VALOR650 EFI EPS — 585 см³, 41 к.с., колеса 14", EPS, 395 кг.
- VALOR650(S) MUD EFI EPS — 44 к.с., шнорхелі, винесений радіатор, грязьові шини, блокування, лебідка, 2 місця.
- VALOR 1000 — 976 см³, 90 к.с., шини 28", бак 20 л, EPS, 2 місця.
- Z250 EFI — 198 см³, 16 к.с., 4х2, інжектор, до 80 км/год.
- Eyas M200 — 4х2, 8 к.с., до 60 км/год, колеса 10".
- LH40DA 4 кВт — електро 4х2, режими L/H, блокування заднього диференціала, до 50 км/год.
- LH80DA 8 кВт 4х4 — електро 4х4, батарея LiFePO4, піковий момент 75 Н·м.
Типові помилки при виборі LINHAI
- Плутати близькі моделі. M565Li, VALOR 550 і LH550 мають схожий об'єм, але різну потужність, масу і оснащення — порівнюйте картки.
- Відмовлятися від EPS на важкій моделі. На квадроциклах 395–410 кг підсилювач суттєво полегшує керування.
- Обирати карбюратор для зимових виїздів. Інжекторні версії заводяться на морозі впевненіше.
- Не враховувати пасажира. Для поїздок удвох обирайте двомісні моделі.
Перевезення і зберігання
Повнопривідні LINHAI важать 270–410 кг, тому для перевезення потрібен причіп відповідної вантажопідйомності. На зимове зберігання вимийте техніку, перевірте антифриз, зарядіть акумулятор і поставте квадроцикл у сухе приміщення.
Технології квадроциклів LINHAI
Інжектор EFI
Більшість повнопривідних LINHAI мають електронне уприскування палива. Інжектор сам підбирає склад суміші під температуру, навантаження і висоту, тому двигун легко заводиться в мороз, рівно тягне на низах і витрачає пальне ощадливіше. Карбюраторна версія залишилася у LH550ATV-L — це варіант для тих, хто цінує простоту.
Рідинне охолодження
Усі повнопривідні моделі LINHAI мають рідинне охолодження, яке тримає стабільну температуру при повільній їзді по бруду, в спеку і під навантаженням з причепом.
Варіатор зі зниженою передачею
Автоматичний варіатор утилітарних моделей має знижений ряд L для бездоріжжя і буксирування, підвищений H для доріг, нейтраль, задній хід і паркінг. Передачі перемикати не потрібно.
Підключуваний повний привід
На твердій дорозі квадроцикл їде в режимі 2WD, перед складною ділянкою підключається 4WD. Частина моделей, як VALOR650 MUD чи LH40DA, має блокування диференціала.
Електропідсилювач керма EPS
EPS мають M565Li EFI EPS, VALOR 550, M650L, VALOR650, VALOR650 MUD і VALOR 1000. Підсилювач робить кермування легким у бруді та на довгих маршрутах. Усі моделі з EPS — у добірці квадроцикли з EPS.
Незалежна підвіска
Утилітарні LINHAI мають незалежну підвіску — McPherson або подвійні A-подібні важелі спереду і незалежну задню, що забезпечує комфорт і контакт коліс з ґрунтом.
Порівняння класів LINHAI
| Клас | Моделі | Потужність | Призначення |
|---|---|---|---|
| 4х2, 150–200 см³ | Eyas M200, Z250 EFI | 8–16 к.с. | Прогулянки, ґрунтовки |
| 4х4, 275 см³ | LH300-D PROMAX, F320 | 19–21 к.с. | Дача, риболовля, новачки |
| 4х4, 352–500 см³ | LH400ATV-D, LH500ATV-D, M565Li, VALOR 550, LH550ATV-L | 20–40 к.с. | Господарство, полювання |
| 4х4, 585 см³ | M650L, VALOR650, VALOR650 MUD | 40–44 к.с. | Туризм, болото, причіп |
| 4х4, 976 см³ | VALOR 1000 | 90 к.с. | Важке бездоріжжя удвох |
| Електро | LH40DA, LH80DA | 4 і 8 кВт | Тихі території, ферми |
Який LINHAI обрати під задачу
Для дачі та риболовлі
LH300-D PROMAX або F320: повний привід, помірна маса і достатня тяга для поїздок до води і по господарству.
Для полювання і роботи
LH500ATV-D EFI PROMAX, M565Li EFI EPS або LH550ATV-L EFI з багажниками, лебідкою і двомісною посадкою.
Для туризму і далеких поїздок
M650L EFI EPS з баком 20 л або VALOR650 EFI EPS з колесами 14" і EPS.
Для болота і глибокого бруду
VALOR650(S) MUD — спеціальна версія зі шнорхелями, винесеним радіатором і грязьовими шинами.
Для максимальної потужності
VALOR 1000 на 90 к.с. — для досвідчених водіїв, поїздок удвох і важкого причепа.
Для доріг і прогулянок
Z250 EFI з інжектором або простіший Eyas M200.
Для тихих територій
Електричні LH40DA і LH80DA 4х4 — без вихлопу і шуму.
Моделі класу 500: як порівняти
| Модель | Об'єм | Потужність | Маса | EPS |
|---|---|---|---|---|
| LH500ATV-D EFI PROMAX | 493 см³ | 33 к.с. | 365 кг | ні |
| M565Li EFI | 500 см³ | 40 к.с. | 305 кг | ні |
| M565Li EFI EPS | 500 см³ | 40 к.с. | 305 кг | так |
| VALOR 550 EFI EPS | 500 см³ | 33 к.с. | 305 кг | так |
| LH550ATV-L | 493 см³ | 33 к.с. | 355 кг | ні |
| LH550ATV-L EFI | 493 см³ | 33 к.с. | 365 кг | ні |
Як видно з таблиці, у класі 500 LINHAI пропонує кілька варіантів з різною масою, потужністю і оснащенням: легші M565Li з потужнішим двигуном, версії з EPS і без, двомісний LH550ATV-L EFI з багажниками і лебідкою. Дані — за інформацією постачальників.
Колеса і шини
Розмір коліс у лінійці LINHAI зростає разом із класом. Компактні LH300-D і F320 їздять на шинах 24-го розміру, моделі 400–585 см³ — на шинах 25×8-12 і 25×10-12, VALOR650 — на 14-дюймових дисках з шинами 25×9-14 і 25×11-14, болотний MUD — на грязьових шинах 26", а флагман VALOR 1000 — на шинах 28×9-14 і 28×11-14. Більший діаметр покращує прохідність і плавність ходу на нерівностях, а широкий агресивний протектор — зчеплення в бруді.
Зимова експлуатація
Інжектор, рідинне охолодження і повний привід роблять LINHAI придатними для зимових поїздок. Перед сезоном перевірте акумулятор, охолоджувальну рідину і оливу відповідної в'язкості. На морозі давайте двигуну кілька хвилин попрацювати перед навантаженням, а після поїздок по снігу і реагентах мийте квадроцикл.
Аксесуари
Багато моделей LINHAI мають передній і задній багажники, фаркоп і лебідку. Для полювання і риболовлі корисні кофри, чохли для спорядження і додаткове світло, для господарства — причіп. Сумісність аксесуарів з конкретною моделлю уточнюйте у менеджера.
LINHAI чи інші бренди
Серед утилітарних 4х4 LINHAI конкурує з HISUN (Tactic і Guardian), Segway (Snarler, AT10), ODES, ACCESS і TGB. Перевага LINHAI — найширший вибір класів і версій, від компактних 275 см³ до літрового VALOR 1000 і електромоделей. Порівняти всі повнопривідні моделі можна в розділі квадроцикли 4х4.
Для кого квадроцикли LINHAI
- Мисливці та рибалки, яким потрібна прохідність і надійність.
- Фермери і власники господарств — робота з причепом і перевезення вантажів.
- Туристи і любителі бездоріжжя.
- Бази відпочинку і курорти — електричні моделі.
Де кататися
Ліс і поля
Повний привід, незалежна підвіска і кліренс для лісових доріг.
Болото і заплави
VALOR650 MUD і потужні моделі з EPS.
Господарство
Причіп, багажники, лебідка — щоденна робота.
Обслуговування LINHAI
Для повнопривідних моделей регулярно перевіряйте оливу двигуна і редукторів, охолоджувальну рідину, повітряний фільтр, ремінь варіатора, гальма, пильники приводних валів і тиск у шинах. Після поїздок у бруд мийте квадроцикл, особливо радіатор і зону варіатора. Для електромоделей головне — правильне заряджання і зберігання батареї. Регламент ТО уточнюйте у менеджера.
Безпека
Утилітарні LINHAI масою 270–410 кг — техніка для дорослих водіїв. Шолом і екіпірування обов'язкові, будьте обережні на схилах і з пасажиром.
Як ми допомагаємо з вибором
У картці кожної моделі LINHAI — таблиця характеристик, порівняння з сусідніми моделями і поради з експлуатації. Якщо дані постачальника неповні чи розходяться, ми пишемо про це прямо. Менеджер допоможе обрати модель під ваші задачі, розповість про комплектацію і терміни доставки.
Купити квадроцикл LINHAI
«Борозна» доставляє квадроцикли LINHAI по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Вінниця, Полтава, Чернігів, Суми, Житомир, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Черкаси, Миколаїв та інші міста. Телефонуйте: 073 400 90 02.
Часті запитання
Скільки моделей LINHAI у каталозі?
17: повнопривідні від 275 до 976 см³, задньопривідні Z250 EFI і Eyas M200, електричні LH40DA і LH80DA.
Яка найпотужніша модель LINHAI?
VALOR 1000 — 976 см³ і 90 к.с.
Які моделі LINHAI мають EPS?
M565Li EFI EPS, VALOR 550 EFI EPS, M650L EFI EPS, VALOR650 EFI EPS, VALOR650(S) MUD і VALOR 1000.
Чи є двомісні LINHAI?
Так, за даними постачальника двомісні майже всі моделі LINHAI в каталозі, зокрема VALOR 1000, LH550ATV-L EFI і VALOR650(S) MUD.
Чим відрізняються LH550ATV-L і LH550ATV-L EFI?
Системою живлення (карбюратор чи інжектор), габаритами, баком і вантажопідйомністю.
Що таке VALOR650 MUD?
Болотна версія VALOR650 зі шнорхелями, винесеним радіатором і грязьовими шинами 26".
Чи є електричні LINHAI?
Так, LH40DA на 4 кВт і повнопривідний LH80DA на 8 кВт.
Чи є задньопривідні LINHAI?
Так, Z250 EFI, Eyas M200 і електричний LH40DA.